XXV FINAŁ WOŚP 15-01-2017

Podczas tegorocznego finału WOŚP nie mogło zabraknąć uczniów z naszej szkoły, którzy zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne.
Pierwszą taką uczennicą była Natalia Grzębowska, która przepięknie zagrała na flecie prostym dwa utwory: "Dance de l'Ours"- średniowieczny utwór z Prowansji i "Amazing Grace"- wg wykonania zespołu Le Condor. Następnie scenę zajęli uczniowie z chóru Viva la Musica. W ich brawurowym wykonaniu usłyszeliśmy utwory: "Uciekła mi przepióreczka", "Wele wele wetka", "Szła dzieweczka", "Serduszko puka" i "Kocham cię Polsko". Trzeba przyznać, że repertuar tak spodobał się widowni, że przyłączyła się do wspólnego śpiewania z chórem.
Na zakończenie, wraz ze sztabem WOŚP, chórzyści zaśpiewali "Tolerancję" Stanisława Sojki. Gratulujemy występu! Sie ma! zdjęcia: Beata Godlewska

Lidia Jakubowska