SZTAFETY PŁYWACKIE - SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA 10-11-2015

W dniu 10.11.2015 odbyły się mistrzostwa województwa wielkopolskiego w sztafetach pływackich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się w Poznaniu na Termach Maltańskich. Ogrom obiektu, spora liczba zawodników sprawiły, że klimat był iście olimpijski. Sam udział dla wielu uczniów był wielkim przeżyciem.
Nasza Szkoła, reprezentowana głównie przez uczniów klas sportowych, z wynikiem 2:57 zdobyła 13. Miejsce na 46 startujących Szkół. Rezultat ten jest bardzo dobry i dobrze rokuje na przyszłość. Gratulacje dla naszej kadry i trzymamy kciuki, aby za rok wskoczyć do pierwszej dziesiątki.
Skład:
Natalia Piątek, Martyna Andrzejczak, Karolina Kapitan, Nadia Misiak, Ola Syk, Bartosz Bartkowiak, Sebastian Michalak, Staś Osetek, Norbert Kamiński oraz Jacek Suszka

nauczyciele wychowania fizycznego