SZKOLNE ZAWODY RUMMIKUBA 25-09-2019

Już niemalże tradycją w naszej szkole są rozgrywki Rummikuba. Gramy zawsze we wrześniu, żeby wyłonić dwuosobową reprezentację szkoły do Mistrzostw Polski Szkół w Rummikub. Nie inaczej było i w tym roku: 25 września 2019 zostały zorganizowane szkolne zawody. W kameralnym gronie pięciu uczniów udało się rozegrać pięć rund. Rywalizacja była bardzo zacięta, obfitowała w zaskakujące zwroty akcji. Najlepszą zawodniczką tego dnia okazała się Zuzia Ratuszna z klasy 7C, drugą – Laura Stankowska także z klasy 7C i to one będą reprezentować naszą szkołę w Sztumie. Tam właśnie 18 października 2019r. zostaną rozegrane wspomniane już Mistrzostwa Polski Szkół w Rummikub. -Życzymy dziewczynom powodzenia :-)

Katarzyna Szczepaniak i Magdalena Woźniak – organizatorki