POWIATOWE PRZEŁAJOWE (INDYWIDUALNE) BIEGI PRZEŁAJOWE 22-10-2014

W niesprzyjających warunkach, przy padającym deszczu oraz w niskiej temperaturze 22.10.2014 w Poznaniu na polanie harcerskiej ( nad jeziorem Malta ) odbyły się zawody w indywidualnych biegach przełajowych o mistrzostwo Powiatu Poznańskiego. Reprezentanci naszej szkoły: Pabisiak Krystian, Kowalska Klaudia, Dąbkiewicz Alan, Smoczyk Aleksandra, Gabski Tymoteusz, Gorzałczana Barbara, Szekiełda Agnieszka, Madejczyk Jakub rywalizowali na dystansie 1000 m. Niestety żadnemu z naszych uczniów nie udało się zakwalifikować się do mistrzostw województwa, do których awansowało po 4 najlepszych uczniów w każdej kategorii. Być może uda się tego dokonać podczas wiosennej edycji zawodów, gdy kolejne 4 osoby wywalczą awans.

Dokładne wyniki naszych uczniów opublikujemy w późniejszym terminie wówczas, gdy zostanie podany komunikat końcowy z zawodów.
Dziękujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły za udział w zawodach.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego