PODSUMOWANIE RYWALIZACJI SPORTOWEJ 10-06-2015

Na obiektach sportowych 10.06.2015 roku Zespołu Szkół w Puszczykowie odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej za rok szkolny 2014/2015. Delegacja pod przewodnictwem Pani Dyrektor Ewy Szybiak-Lewandowskiej otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom za zajęcie 4 miejsca. W rywalizacji wzięło udział 68 szkół podstawowych.

Najwięcej punktów dla naszej szkoły zdobyli chłopcy w rozgrywkach koszykówki oraz piłki ręcznej oraz dziewczęta grające w koszykówkę. Punktowali również reprezentanci szkoły w takich dyscyplinach jak halowa piłka nożna, drużynowe szachy, drużynowe pływanie, indywidualne biegi przełajowe, czwórbój lekkoatletyczny, sztafetowe biegi przełajowe.

Klasyfikacja końcowa:
1. SP Stęszew
2. SP 5 Swarzędz
3. SP Radzewo
4. SP 1 Kórnik
5. SP 2 Puszczykowo
6. SP Suchy Las
Występy naszych podopiecznych przyczyniły się w dużej mierze do zajęcia III miejsca w rywalizacji gminnej przez naszą gminę Kórnik. Dziękujemy wszystkim reprezentantom szkoły, którzy przyczynili się do tego sukcesu!!!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego