POWIATOWE SZTAFETY PŁYWACKIE 21-10-2014

Kórnicki obiekt widowiskowo – sportowy „Oaza” otwarty został niemal dokładnie 4 lata temu. Przez ten czas odbyła się tu niezliczona wręcz liczba zawodów sportowych. Wydaje się, że na dobre już w grafik imprez sportowych wpisały się sztafety pływackie Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych. W tym roku o puchary, medale i awans do zawodów wojewódzkich pływacy walczyli 21-go października. Rywalizacja Szkół Podstawowych w tej dyscyplinie oparta jest na 5 uczennicach i 5 uczniach, którzy płyną na zmianę, każdy po 25 metrów stylem dowolnym. Sztafeta ma więc łącznie do przepłynięcia 250 metrów. Nasza Szkoła wystawiła następujący skład:
- Kinga Kaczmarek, Martyna Jakubowska, Nadia Misiak, Ola Syk i Patrycja Strykowska
- Jacek Suszka, Stanisław Osetek, Jakub Lewandowski, Wiktor Grocholewski, Filip Młynarczyk
Czwarte miejsce w powiecie jest wynikiem bardzo dobrym, ale lekki niedosyt pozostał, ponieważ do brązowego medalu zabrakła 1 sekunda i 15 setnych.

Szkoły Podstawowe - wyniki

MiejsceSzkołaCzas
1SP Koziegłowy2:42,65
2SP Suchy Las2:56,91