TURNIEJ ORLIKA 11-09-2015

W dniu 11 września 2015 uczniowie Szkół Podstawowych z gminy Kórnik rozpoczęli rywalizację sportową w roku szkolnym 2015/2016. Jak co roku pierwsi do boju ruszyli piłkarze i uwaga (!) piłkarki. Zgodnie z regulaminem w turnieju mogli brać uczniowie z rocznika 2004, a więc klasy V-te i oczywiście młodsze.

Chłopcy z naszej szkoły przegrali mecz z rówieśnikami z Bnina, a także zremisowali ze Szczodrzykowem, plasując się na trzecim miejscu.

Nieco lepiej spisały się dziewczyny, które po zwycięstwie nad Bninem uległy koleżankom ze Szczodrzykowa. W końcowym układzie tabeli zajęły drugie miejsce.

Rywalizacja sportowa szkół nabiera tempa, grafik jest bardzo napięty. Trzymajmy kciuki za reprezentantów naszej szkoły. Do turniejów gminnych dołączyła szkoła z Kamionek, a więc o trofea będzie coraz trudniej.

Nauczyciele wychowania fizycznego