LETNI OBÓZ W WAŁCZU 17-27-08-2015

Uczniowie klasy koszykarsko-pływackiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kórniku wzięli udział w obozie sportowym w Wałczu. Organizatorem wyjazdu jest już od wielu lat MUKS Poznań. W tym roku po raz pierwszy do grup koszykarskich dołączyli pływacy.

Wałcz jest wymarzonym miejscem do tego typu zgrupowań. Sportowcy spali w Gimnazjum nr 2 a baza obiektów sportowych, z których korzystali jest imponująca: duża sala sportowa, mała salka, basen, bieżnia, ścieżki do biegania, jezioro, boisko do siatkówki plażowej.

Oczywiście dni obozowe były bardzo mocno obłożone treningami. Kadra trenerska zadbała jednak o to by atrakcji było znacznie więcej. Jako jeden z opiekunów, mam nadzieję, że wypady na plażę, ogniska, dyskoteki, gry w podchody wynagrodziły wszystkie ciężkie momenty podczas tego 10-dniowego wyjazdu. Było ich sporo, bo sport wymaga wysiłku i samodyscypliny. Poniższa fotorelacja pokazuje jednak że sport i uśmiech zawsze idą ze sobą w parze :-)

Podziękowania dla wszystkich osób, który przyczyniły się do tego wyjazdu!

Adam Prokopczuk