JASEŁKA 22-12-2011

Jak co roku, tak i w okresie ostatniego Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyły się przedstawienia jasełkowe. Miały one miejsce w dniach: we wtorek 20 grudnia oraz w czwartek 22 grudnia 2011 roku. Przedstawienie w dniu 22 grudnia zorganizowane zostało dla nauczycieli, w tym także dla nauczycieli emerytowanych, natomiast przedstawienie w dniu 22 grudnia zorganizowane było dla uczniów naszej szkoły.

W jasełkach brali udział uczniowie z klas trzecich, klas czwartych oraz z klasy VIb. Nad wszystkim czuwała Pani Danuta Wawrzyniak i Pani Elżbieta Gibasiewicz. Na szczególne uznanie zasługuje chór uczniów naszej szkoły - który stworzył oprawę muzyczną przedstawienia - pod doskonałym kierownictwem Pani Lidii Jakubowskiej. Chór śpiewał przepięknie.

Próby do przedstawienia rozpoczęły się już w listopadzie. Odbywały się one trzy razy w tygodniu. Dzieci uczestniczące w przedstawieniu wykazały się pracowitością oraz dyscypliną, która pozwoliła na sprawne przygotowanie się do występu. Szczególne podziękowania i ukłony w stronę rodziców, którzy prezentowali duże zaangażowanie i wkład w przygotowanie spektaklu.

Przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem publiczności, która nagrodziła aktorów, chórzystów, Panią dyrygent i organizatorów przedstawienia gromkimi brawami.

Elżbieta Gibasiewicz