HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW 28-09-2015

W poniedziałek 28 września w hali sportowej w KCRiS Oaza w Kórniku odbył się gminny turniej halowej piłki nożnej chłopców Szkół Podstawowych. Oprócz gospodarza zawodów – SP 1 Kórnik udział w nim wzięły także szkoły z Bnina, Szczodrzykowa i Kamionek.

Poziom zawodów był wysoki. Widać, że wielu chłopców powołanych na turniej trenuje na co dzień w różnych klubach piłkarskich. Co za tym idzie poziom piłki nożnej w gminie rośnie.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się dobrze. Osiągnęli następujące wyniki:
Sp 1 Kórnik – Sp Szczodrzykowo 0:0
Sp 1 Kórnik – SP Bnin 3:0
Sp 1 Kórnik – SP Kamionki 1:1

W końcowej tabeli rezultaty te dały drugie miejsce. Bilansem bramek wygrała szkoła z Kamionek. Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!

Skład: Staś Szczepaniak, Dawid Smajdor, Krzysiu Biadała, Piotrek Rozmiarek, Mateusz Francuzik, Dawid Baranowski, Filip Roguszny, Marcel Michalski, Adam Stankiewicz, Grzesiu Rozmiarek

Nauczyciele wychowania fizycznego