MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ 4,5-02-2015

Podwójne zwycięstwo!!!

Bardzo dobrze spisali się uczniowie Naszej Szkoły w mistrzostwach Gminy Kórnik w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. 4-go lutego w kórnickiej „Oazie” rywalizowali koszykarze. Tradycyjnie o pierwsze miejsce oprócz SP 1 rywalizowały Szkoły z Bnina, Radzewa i Szczodrzykowa. 3 zwycięstwa „Jedynki” zapewniły końcowy triumf i awans do zawodów powiatowych! Drugie miejsce dla Szczodrzykowa, trzecie Bnina a czwarte dla Radzewa.

Dzień później na parkiet wyszły dziewczyny. Scenariusz identyczny, ponownie 3 wygrane. Tym razem jednak dalsza kolejność to Bnin, Radzewo i Szczodrzykowo. Większość dziewczyn, które brały udział w turnieju to uczennice klasy 4d. Skład naszej reprezentacji był więc bardzo młody. Treningi z panią Gosią dają jednak znakomite efekty i teraz wszyscy trzymamy mocno kciuku za obie nasze szkolne drużyny w zawodach powiatowych!
A te odbędą się dla dziewcząt w Luboniu 10 marca, dla chłopców w Tarnowie Podgórnym 2 dni później. Powodzenia!:)

Najlepsi strzelcy zawodów:
Klaudia Kowalska – 19 punktów
Miłosz Garstkiewicz – 14 punktów

Dziewczyny: Kinga Kaczmarek, Zosia Wartecka, Basia Wartecka, Dominika Jakubczak, Ola Szmajdzińska, Basia Gorzałczana, Julia Szpak, Monika Gorzycka, Marysia Pyrzowska, Agnieszka Szekiełda, Beata Kapitan, Emilia Guziana.
Chłopcy: Antoni Szymczak, Lambert Raczyński, Filip Młynarczyk, Tymek Gabski, Darek Gandecki, Kacper Jakubiak, Bartek Gąska, Michał Paczkowski, Wiktor Grocholewski.
Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w organizacje imprezy!

Nauczyciele w - f