ROZŚPIEWANA WIELKA ORKIESTRA 12-01-2014

Już po raz 22 odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podstawowym elementem Finału jest granie „wielkiej orkiestry”, czyli odbywające się w całej Polsce (a także poza granicami) koncerty muzyczne, z których dochód przeznaczany jest na cele Fundacji.

Również w Kórniku, 12 stycznia, w Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA" odbył się taki finał. Uświetnili go także uczniowie z naszej szkoły. Najpierw można było zobaczyć występ chóru Viva la Musica, który zaśpiewał piosenki: "Jest taki dzień" i "Otwórz oczy". Następnie na scenie pojawił się Tymoteusz Gabski. Ten jedenastoletni chłopiec zaskoczył chyba wszystkich obecnych swoją wirtuozowską grą na perkusji. W jego wykonaniu usłyszeliśmy dwa utwory: "It's My Life" z repertuaru Bon Jovi i "Love Me Again" John'a Newman'a. Na koniec wystąpił zespół TRIOLKI w składzie Martyna Jakubowska, Agnieszka Kozieł i Laura Szklarek- Mielęcka. Dziewczynki zaśpiewały piosenki: "Mc kwadrat" z repertuaru Beaty Kozidrak i "Remedium"- piosenkę wykonywaną przez Marylę Rodowicz.

Tegoroczny finał dobiegł końca, ale tych, którzy jeszcze nas nie zdążyli zobaczyć, zapraszamy w przyszłym roku. SIE MA!!!!

Lidia Jakubowska

obrazek obrazek