JAK ŚPIEWALIŚMY NA BIAŁEJ DAMIE

Tradycyjnie, jak co roku, podczas Dni Białej Damy, uczniowie z naszej szkoły mieli specjalnie dla siebie zarezerwowany czas. Dnia 21 maja spotkaliśmy się przed Kórnickim Ośrodkiem Kultury. Wokaliści, kółko fletowe i chór Viva la Musica zaprezentowali przepięknie swoje utwory.
Jako pierwsza zaśpiewała Maja Lipska piosenkę "Mama dobrze wie", następnie wystąpiła Emilia Pawlak, która zaśpiewała "Czerwone trzewiki", blok wokalny zakończył Filip Sznura z piosenką" Ryby, żaby i raki". Cała trójka w sobotę 27 maja weźmie udział w wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym w Poznaniu. Następnie wystąpiły dziewczynki z kółka fletowego. W ich wykonaniu usłyszeliśmy utwór "La camba". Na koniec scenę zajął chór Viva la Musica, który zaśpiewał dwie piosenki: "Biegną dzieci do szkoły"- utwór napisany 170 lat temu przez Celestynę z Zamoyskich Działyńską i "Czerwone jabłuszko". Wszyscy artyści zostali nagrodzeni głośnymi brawami.
Poniżej linki do nagrań:
Nagranie 1