ARTYŚCI Z JEDYNKI NA BIAŁEJ DAMIE

Jak co roku nasi uczniowie reprezentowali szkołę na Kornickich Spotkaniach z Białą Damą. Nie mogło zabraknąć na nich chóru Viva la Musica, w wykonaniu którego usłyszeliśmy pięć utworów: "Chłopak postępowy"-tutaj pierwszy raz na wielkiej scenie zaprezentował swoje umiejętności wokalne Bartek Antkowiak, "Chodź, pomaluj mój świat", "Tyle słońca w całym mieście", "Wokół nas" i " Ach, jak przyjemnie ". Następnie wystąpiła Zuzia Raźniewska, która przebojowo zaśpiewała piosenkę "Drzwi do kariery", a po niej trudny, aczkolwiek sentymentalny utwór "Gdzie jesteś Mały Książę" rewelacyjnie wykonała Marika Godlewska. Wszystkim wykonawcom gratulujemy talentu wokalnego i życzymy dalszych sukcesów scenicznych.

Lidia Jakubowska