V TURNIEJ ORLIKA WIELKOPOLSKA 05-09-2014

Na ćwierćfinale województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2014/2015 zmagania zakończyli chłopcy z SP1 Kórnik z klas V-tych i młodszych w piłkarskim turnieju Orlika.

Gminny etap odbył się tradycyjnie na stadionie w Kórniku w dniu 05.09.2014. Kórniczanie wygrywając 2:0 ze Szczodrzykowem i 4:2 z Bninem zapewnili sobie zwycięstwo i awans do kolejnej rundy. Warto nadmienić także, że na tym samym etapie dziewczęta z Naszej Szkoły zajęły drugie miejsce.

Chłopcy na ćwierćfinał województwa pojechali do Mosiny. Remis z ZS Krosno 1:1 i porażka 0:3 z SP 1 Puszczyki dały tylko trzecie miejsce w turnieju. Piłkarskie doświadczenie jednak zdobyte. Miejmy nadzieję, że zaprocentuje w przyszłym roku!

Skład: Bartosz Gąska, Staś Osetek, Mateusz Broszko, Krzysztof Matuszczak, Sebastian Michalak, Miłosz Garstkiewicz, Kuba Łobusiński, Ksawery Kruk, Dawid Smajdor, Dawid Baranowski.

Adam Prokopczuk